Apie mane

Sveiki, aš Vita -  3 vaikų mama, tačiau esu ne tik mama, save galiu vadinti papuošalų kūrėja. Papuošalai – mano hobis, kuris gimė iš noro puoštis ir atrodyti orginaliai. Kuriu įvairius papuošalus jau 10 metų. Mano kuriami papuošalai iš pradžių buvo vėrinių vėrimas iš karoliukų, bet llgainiui vos tik paimdavau karoliuką į rankas vartydavau jį tarp pirštų ir vis galvodavau, kaip būtų smagu pačiai sukurti karoliukus suteikti jiems formą ir spalvas, atrasti išskirtinius derinius, pasiūlyti ir kitoms moterims atrodyti taip kaip norisi pačiai. Netikėtai, prieš 3 metus, į mano rankas pakliuvo polimerinis molis, vėliau šaltasis porcelianas. Ir nuo tos dienos nepaleidžiu jo iki šiandien.
Papuošalai: auskarai, žiedai, apyrankės, kaklo papuošalai, pakabukai – tai mano aistra. Jų kūrimas man tarsi  meditacija, gyvenu tuo. Molis priverčia sustoti, bet niekada neleidžia stovėti. Kasdien mano mintyse gimsta naujos formos, nauji deriniai, spalvos, kurie vakare, vaikams užmigus, tampa materija. Papuošalai tinkantys visiems!
Mano gaminti papuošalai – visada išskirtiniai ir vienetiniai. Jei turite įdėja, aš visuomet pasiruošusi ją paversti realybe.
Labai pritariu rašytojui Rabindranath Tagore, kuris teigė, kad tik tai, kas tikra, kas spindi savimi, o ne dirbtinumu, yra gražu. 

ViHobby © 2020. Visos teisės saugomos.